31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga E. B.

E. B.

529 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

Letër e ashpër nga SHBA-ja për liderët e Kosovës

Një letër nga ShBA-të thuhet të jetë dërguar në adresë të tre zyrtarëve më të lartë të shtetit tonë, presidentit Thaçi, kryeministrit...

Akademiku Taki Fiti pohon se nga 100 studentët e diplomuar, vetëm 13 mund të...

Kryetari i Akademisë dhe Shkencave të Maqedonisë, Taki Fiti sot kuvendin e rregullt të Akademisë tha se nevojiten reforma të thella në...

Vazhdojnë përplasjet brenda BDI-së, Lika: Nuk jam informuar për shuarjen e Sekretariatit

Vazhdojnë përplasjet brenda BDI-së. Përplasje që kanë ardhur si pasoj e transformimit të Sekretariatit për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit në...

Erdogan: Pleqve që kanë mbi 65 vjet u siguron shtëpi falas, shërbime mjeksore falas,...

Rexhep Taip Erdogan ne nje vendim qe ka sjelle ne qeverine e Turqise ka sjellur nje ligj ku te moshuarit te cilet kane kaluar...

Bake Jеnsen: Evropa në prag të luftës

Ministri i mbrojtës i Norvegjisë, Frank Bake-Jensen, në fjalimin e tij të mbajtur në “Shoqërinë Ushtarake të Norvegjisë”, ka deklaruar...