18 C
Skopje
Monday, May 20, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga M. L.

M. L.

607 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

Sekretariati për Marrëveshjen zëvendësohet me Ministri për Sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive

Një grup deputetësh nga shumica parlamentare në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë së Veriut kanë propozuar ndryshime në Ligjin për organizimin dhe...

Volkswagen – “Pastrimi” i skandalit do t’i kushtojë 1.8 mild euro në 2019-ën

"Pastrimi" i skandalit të mashtrimit të naftës do t’i kushtojë Volkswagen 5.5 miliardë euro në 2018 dhe 1.8 miliardë euro në vitin 2019. Deklarata...

Carla Del Ponte: Kosova një pikëpyetje, Haradinaj nuk e meriton postin e kryeministrit

Carla Del Ponte, ish-kryeprokurorja e Gjykatës Penale Ndërkombëtare për ish-Jugosllavinë nga viti 1999-2007, në një intervistë ekskluzive për Ora News shprehet se ka ende...

Hamburgerët ushqim jo i shëndetshëm, shkaktojnë sëmundje

Një hamburger me një lëng mund të jetë joshëse për një drekë të shpejtë ose një darkë të rastësishme dhe ju mund të gjeni...

10 Aktorët më të pasur në botë

1-Jerry Seinfeld: Pasuria e tij llogarit 820 millionë dollarë 2-Tom Cruise: 480 milionë dollarë