31.4 C
Skopje
Thursday, August 22, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga A M

A M

20 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

Pesë gjërat që duhet t’i bëjë Real Madridi para ndeshjes me Romën

Trajneri i Real Madridit, Santiago Solari ka lënë shumë gjëra për t’u debatuar sidomos pas humbjes kundër Eibarit të shtunën. Dëmi i së shtunës në...

Politikani gjerman, kritika Mogherinit: Ka nxitur planet për shkëmbim territoresh

Përfaqësuesja e lartë e BE-së, Federica Mogherini “ka nxitur planet e rrezikshme për shkëmbimin e territoreve mes Serbisë dhe Kosovës”, tha për...

Kandidati për kryetar të Stambollit me plis në kokë betohet “besa-besë”

Kandidati i Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (Paria AK) për kryetarin e Bashkisë së Stambollit, Binali Yıldırım, duke e përdorur fjalën “besa...

Rita Ora me projekt të ri muzikor (Foto)

KNë postimet e saj të fundit në rrjetin social Instagram, kjo mund të kuptohet më së miri, kur ndër të tjerash ajo...

Qyteti i Shkup do të subvencionojë qytetarëve për alternativa të nxehjes

Qytetarët e Shkupit që dëshirojnë të kalojnë në nxehje ekologjike dhe do ta zgjedhin ta ndërrojnë sistemin e vjetër mund të marrin...