18 C
Skopje
Monday, May 20, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga B. A.

B. A.

923 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

Sot vendoset tabela me emrin e ri të shtetit në kalimin kufitar “Bogorodica”

Në kalimin kufitar “Bogorodica” në Gjevgjeli sot do të vendoset tabela e me emrin e ri kushtetues të shtetit.

Zoran Zaev i pakënaqur nga Ministria e Kulturës

Kryeministri Zoran Zaev bëri një deklaratë se një pjesë të kontestuar e konkursit për ndarjen e parave nga Ministria e Kulturës do të anulohet.

Komuna e Strugës shpenzon rreth 200.000 euro për 3 vetura zyrtare

Një veturë me dritare të errëta e tipit Audi A6, e teknologjisë më të re, me enterier modern, ngavigacion janë disa nga...

Reuters: Banka Qendrore e Turqisë synon rritjen e rezervave valutore

Liria turke arriti në 5 për qind kundrejt dollarit ditën e sotme pasi investitorët vazhduan shqetësimin rreth lëvizjeve të autoriteteve turke për...

Venezuela refuzon ndihmën nga SHBA

Venzuela tashmë refuzon edhe ndihmën nga jashtë, paçka se është në një krizë humanitare. Qeveria e drejtuar nga Nicolas Maduro e cilëson...