25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga B. A.

B. A.

941 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

LSDM pa qëndrim zyrtar rreth zgjedhjeve të parakohshme parlamentare

LSDM akoma nuk ka qëndrim zyrtar rreth zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Nga LSDM-ja bëjnë të ditur se për këtë çështje do të...

Putin: Të gatshëm për dialog me SHBA-në

Presidenti rus, Vladimir Putin, me një letër drejtuar presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump në prag të vitit të ri, tha se Moska...

Dalja e Katarit nga OPEC – Pakënaqësitë me Arabinë Saudite

Katari doli nga Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës (OPEC) për të treguar pakënaqësitë ndaj Arabisë Saudite, sipas ekspertëve të vendit.

Mourinho ka refuzuar skuadrat e mëdha të Evropës

J55 vjeçari, në cilësinë e analistit në Bein Sport, ka thënë se dëshiron të mbetet në futboll, duke e cilësuar veten ende...

Basha, Ramës: Do lutesh që të kesh fatin e Gruevskit

Kreu i PD, Lulzim Basha po zhvillon një takim me gazetarët në selinë blu. Teksa komentoi konferencën e sotme të kryeministrit Edi...