24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga M. L.

M. L.

712 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

Sa të rrezikshëm janë myslimanët?”- rrëfimi i priftit suedez që po thyen rekorde

Artikulli i Kryetarit të Krahut të Majtë të Unionit të Kishave në Suedi, Stefan Lindquist, të cilën e shkroi në rrjetet sociale në...

Gruevski jep dorëheqje nga funksioni i deputetit

Ish-kryeministri dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikola Gruevski ka dhënë dorëheqje nga funksioni i deputetit. Ai vendimin e tij e bëri të ditur...

Modelja muslimane që po sfidon modën dhe traditat (Foto)

Për të parën herë, një modele muslimane ka pozuar për revistën e famshme Sports Illustrated’s, faqet e së cilës mbushen zakonisht me...

Kriza dhe shpresa

Në dhjetor u kuptua se në Shqipëri asgjë nuk mund të vazhdonte si më parë. Masiviteti dhe intensiteti i protestave studentore nxorën...

Digjet flamuri i Maqedonisë nga demonstruesit grek (VIDEO)

Një pjesë e demonstruesve, të organizuar nga Komiteti për mbrojtjen e karakterit grek të Maqedonisë, para parlamentit grek, deri sa mbahej seanca...