30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame
Home Autorët Postimet nga M. L.

M. L.

712 POSTIMET 0 KOMENTE

Lexo dhe:

LIVE – Protesta/ Tensionohet situata. Policia thirrje protestuesve: Ndalni veprimet e dhunshme

Së fundi, policia po vijon t’i bëjë apel protestuesve që të heqin dorë nga dhuna, pasi në të kundërt do të ndërhyhet...

Artan Grubi përkrah vetingun dhe rifreskim të kabinetit qeveritarë

BDI është e gatshme që të marrë pjesë dhe të përkrah rifreskimin e radhëve në ekzekutiv, por është kundër përdorimit të termit...

Negociatat hapin mundësi të reja për studentët dhe përfshirjen e tyre në proceset evropiane

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot prezantoi projektin “Me njohuri evropiane në kryeqytetin evropian” para studentëve të Fakulteteve Ekonomik...

Ndrimi i emrit në “Maqedonia e Veriut” do paraqet shpenzime të reja për qytetarët

Marrëveshja e Prespës hyri në fuqi, por e njëjta do të godas xhepat e qytetarëve të Maqedonisë. Për katër qytetarët duhet aplikojnë...

Erdogan i dërgon mesazh Maqedonisë pas aksidentit tragjik

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka shprehur ngushëllime për Maqedoninë e Veriut me rastin e aksidentit të djeshëm fatal në autostradën...