18 C
Skopje
Monday, May 20, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Të shpëtojmë bamirësinë nga publiciteti

Shkas për këtë shkrim u bë emisioni “Opinion” i para dy ditëve, i udhëhequr nga gazetari Blendi Fevziu, ku ishte i ftuar edhe Kryeministri...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev do të repsektoj ligjet në lidhje me...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, në lidhje me pyetjen për rastin e ekstradimit të mundshëm të 15 anëtarëve të organizatës...

Letra e Mitrush Kutelit për humbjen e Fan Nolit

“Përgjumem me dhembje, përpara qivurit të poetit dhe luftëtarit Theofan Noli. Ngushëllime vllazërore shqiptarëve të Amerikës”. Kështu shkruante Mitrush Kuteli në telegramin...

Kështu dukej Dua Lipa në premierën e filmit “Alita: Battle Angel”(Foto)

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka shkëlqyer në premierën e filmit “Alita: Bettle Angel” në Los Angelos. Dua ka tërhequr...

Komisioni Evropian kërkon rritjen e dinamikës për reformat

Komisioni Evropian ka lavdëruar vendin, por kërkon rritjen e dinamikës për reformat. Brukseli zyrtar i tregoi Qeverisë se ndryshimet dhe ligjet nuk...