31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Aksident i rëndë në hyrje të Shkupit – përplasen tre automjete

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mesnatës në hyrje të Shkupit, në drejtim të lagjes Çento, me që rast është bllokuar...

Pse vajzat e zgjuara dhe të bukura janë single?

Të jesh në një lidhje me dike që nuk respekton vetveten, ose me dike që nuk shfaq ndjenjat e tij nuk është aspak tërheqëse. A...

Ja kur pritet stabilizimi i motit

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me shi dhe vranësira. Nesër moti do të jetë me shi dhe...

Fundjava sjell derbin klasik në Premier League

Fushata e Liverpoolit për të sjellë titullin kampion në futbollin anglez do të ketë një test të vështirë këtë të dielë, kur në “Anfield...

Ditë historike! Hapet porti i Kosovës në Durrës

Sot mbahet ceremonia zyrtare e fillimit të punës së Doganës së Kosovës në portin e Durrësit. Kjo gjë pritet...