31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Çfarë po ndodhë në Venezuelë?

Kryetari i opozitës dhe njëherit kryetari i parlamentit të Venezuelës ka shpallur veten president të shtetit dhe njëkohësisht ka ftuar qytetarët në...

Sheshel, djeg flamurin e NATO-s dhe BE-së

Lideri i Partisë Radikale Serbem Vojisllav Sheshel ka djegur sot flamurin e NATO-s dhe BE-së në prezencë të dhjetra protestuesve të parisë...

Hamburg: Kapen dy dilerët shqiptarë

Të martën policia gjermane ka arrestuar dy shqiptarë, njërit prej të cilëve i janë sekuestruar edhe armë në shtëpinë e tij, shkruajnë...

Masat që Amerika mund të ndërmarr ndaj Kosovës nëse nuk hiqet taksa

Durimit të Amerikës për taksën 100 %, të vendosur nga autoritet kosovare në raport me Serbinë dhe Bosnjen e Hercegovinën – po...

Golden globe 2019, fitojnë “Bohemian Rhapsody” dhe “Green Book”

Tre Globe të artë për “Green Book”, dhe dy për “Bohemian Rhapsody”, dy për “Roma”, dhe vetëm një për “A star is...