31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Top pesë ndeshjet më të mira të kësaj fundjave

Këto janë pesë ndeshjet më të mira të fundjavës që nuk bënë assesi t’i shmangeni: Manchester City-Everton (e shtunë, 13:30), Hoffenhemi-Monchengladbach (e shtunë, 15:30), Basaksehir-Galatasaray ( e...

Ligji për administratën, parashikon dhe shkurtim të administratës

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Damjan Mançevski thotë se bartja e të punësuarve në sektorin publik do të jetë në konsultime...

Ajax – Real Madrid formacionet e mundshme

Gjigantët holandez të Ajaxit do të mirëpresin kampionët aktual evropian dhe botëror Real Madridin në shtëpinë e Ajax it Amsterdam Arena.

Merret vendim për gjysmë vjetorit e dytë shkollor

Nuk ka anulim të fillimit të gjysmë vjetorit të dytë shkollor për vitin shkollor 2018-2019. Kjo është një ndër vendimet që...

15 mistere të shkencës që nuk i ka zbuluar askush…

A ka jetë pas vdekjes? Kushdo që ka vdekur dhe ka jetuar për të treguar për të, nuk ka përjetuar vdekjen. Apo...