32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Putini është pajtuar para pesë vjetësh për vënien e kufirit Kosovë-Serbi

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se presidenti rus, Vladimir Putin, para pesë vjetësh ka rënë dakord me idenë...

Tuna dhe Patrisi flasin për konfliktin me Robert Berishën (Video)

Këngëtarja Tuna Sejdiu kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të konfliktit të bujshëm me kunatin e saj, Robert Berishën....

Thaçi: Nëse Kuvendi nuk e aprovon bashkëngjiten e Preshevës, Medvegjës dhe Bujanovcit me...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka folur për marrëveshjen e pritur me Serbinë dhe për rishikimin e kufirit mes dy vendeve.

“Don’t call me 20%, I’m Albanian”, nis fushata e ASH-së

Prej sot në rrjetet sociale ka nisur një fushatë aktive në kohën kur po ndodhin ndryshimet kushtetuese në Kushtetutën e vendit, në bazë të...

Siljanovska nga përkrahëse e “Plenumit të studentëve” dhe “Revulucionit Laraman” në kandidate e VMRO...

Nga tetë aplikacioneve të pranuara në arkivat e VMRO-DPMNE-së, jozyrtarisht, një nga aplikacionet është edhe ai i Profesoreshës universitare  Gordana Siljanovska- Davkova,...