24.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Të burgosurit e Idrizovës kërkojnë të përfshihen në Ligjin për amnisti

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një kërkesë e të burgosurve drejtuar deri tek drejtori i burgut të Idrizovës, në të cilën kërkohet amnisti për të...

Sekretariati për Marrëveshjen zëvendësohet me Ministri për Sistem politik dhe marrëdhënie midis bashkësive

Një grup deputetësh nga shumica parlamentare në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë së Veriut kanë propozuar ndryshime në Ligjin për organizimin dhe...

Miliarda dollarë humbje për SHBA dhe Kinën në 2018 nga lufta tregtare

Lufta tregtare mes Kinës dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka prodhuar miliarda dollarë humbje për të dyja palët në 2018, duke goditur industritë...

Në Qafë Thanë lehtësohen procedurat për shkëmbimin e mallrave në mes Maqedonisë dhe Shqipërisë

Kryeministri Zoran Zaev, ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe drejtori i Drejtorisë së Doganave, Gjoko Tasevski sot bën kontroll të punimeve të...

Banka Popullore e Maqedonisë – Do ruhet stabiliteti i sitemit bankarë dhe në vitin...

Guvernatorja e Bankës Popullore të Maqedonisë Anita Angellovska-Bezhoska, në urimin e saj për Vitin e Ri thotë se do të arrihet që...