22.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Sot heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut

Në mesnatë përfundoi fushata zgjedhore për zgjedhjet presidenciale dhe për zgjedhjet e parakohshme lokale që do të mbahen në komunat e Ohrit...

Të dielën Pendarovski merr detyrën e presidentit

Përurimi i Stevo Pendarovskit për president i pestë të shtetit të vendit ka gjasa të ndodhë të dielën në orën 12:00.

Haradinaj: Taksa mund të pezullohet nëse …

Haradinaj thotë se taksa mund të pezullohet nëse SHBA e BE sjellin kontratë finale për njohje nga Serbia

Zhduket një vajzë 15 vjeçare nga Shkupi

Policia është në kërkim të një vajze 15 vjeçare, e cila është paraqitur si e zhdukur nga nëna e saj 47...

JANKULLOVSKA: Nuk kam dashur t’u bëj padrejtësi familjarëve të “Monstrës” (VIDEO)

A mundeni që tani nga kjo pozitë që jeni ju mund ta paramendoni se si janë ndjerë familjarët e rastit “Monstra” kur në pres...