30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

100 filmat më të mirë të shekullit XXI nga kritikët

Për rubrikë e kulturës BBC-së ka bërë një anketë me 177 kritikë të filmit nga 36 vende të botës, që të votojnë për filmin...

Qeveria me paqartësi për rritjen e pagës minimale

Qeveria në pranverë do t’i njoftojë biznesmenët për sa dhe kur do të rritet paga minimale. Rreth dy muaj më parë, kryeministri...

“Kurrë nuk kam shkuar në xhami për lutje dhe e vetmja gjë që me...

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në një intervistë për gazetën Vecernji List, tha se nuk kam lidhje me asnjë fe, e kam thënë dhe...

Shqipëri, Paloka qëllon Ramën me bojë në fytyrë

Deputeti Edi Paloka qëlloi me bojë në fytyrë kryeministrin Edi Rama gjatë seancës së sotme parlamentare. Ky reagim i...

Gjermania zbulon numrin e të huajve, ja sa janë nga Ballkani Perëndimor

Numri i të huajve jashtë Bashkimit Europian që kanë ardhur në Gjermani është shtuar ndjeshëm vitin e kaluar. Sipas statistikave zyrtare të...