31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

SHBA mund ta tërheq bazën e Bondstilit nga Kosova

Refuzimi i kryeministrit Ramush Haradinaj për ta dëgjuar këshillën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për pezullimin e taksës, ka sjellur së...

Grupi Irlandez i rokut U2 më të paguarit e vitit 2018

U2 Grupi Irlandez i Rokut është më i paguari për vitin 2018. Revista Forbes i ka radhitur ata në krye të listës. Sipas Forbes grupi...

Deputeti Mukoski fiton tender me vlerë 680 000 euro

Kompania familjare e deputetit Krsto Mukoski, i akuzuar për terrorizëm për ngjarjet e 27 prillit dhe njëri nga tetë deputetët e VMRO-së që votuan...

Washington Post: Vota e shqiptarëve, kyçe për presidentin e Maqedonisë Veriore

Gazeta e njohur ndërkombëtare “Washington Post” ka shkruar një artikull me titullin “Vota e shqiptarëve, kyçe për zgjedhjen e presidentit të Maqedonisë...

Vuçiq: Nëse nënshkruajmë marveshje me Prishtinën, do të duhej të na garantohej anëtarësimi në...

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha në një intervistë për agjencinë e lajmeve Reuters se marrëveshja e arritur ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës do të duhej...