31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

“Saharaja evropiane”, ja mendimi i ekspertëve

“Fluska nga Sahara” u konsiderua muaji qershor i cili nxori djersët e të gjithë banorëve të Evropës. Të dhënat...

Ferrari kërkon djalin e Schumacherit në skuadër

Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, është gati t’i bashkohet skuadrës italiane të Ferrarit,...

Ja kur pritet të hapet vendkalimi i ri kufitar mes Kosovës dhe Maqedonisë së...

Në një prononcim për Gazetën Express, zyrtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë bërë të ditur se vendkalimi kufitar Bellanoc-Stançiç pritet...

Lubomir Frçkoski: Andov ka rrjedhur nga trutë

Lubomir Frçkoski gjatë një debati televiziv në TV21 ka sqaruar se si ka vendosur të ngre padi ndaj ish kryetarit të Kuvendit,...

Shumë vende të rajonit do të rrisin pagën minimale në 2019, Maqedonia mbetet në...

Pas analizës  të bërë për gjitha shtete në Ballkan, mund të konstatojmë se vetëm Mali i Zi me ligj e ka pagës minimale më...