30.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

ASH kërkon të di çfarë kompetenca ka Ministrit i Arsimit Arbër Ademi?

“Duke marrë parasysh që Ministri Ademi ka kompetenca të mëdha duke marrë dhe ri-marrë kompetencat Komunës së Gostivarit, Aleanca për Shqiptarët –...

Trump i shkruan Thaçit për 11 vjetorin e Pavarësisë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, përmes një letre, ka përgëzuar mbarë popullin e Kosovës për përvjetorin e njëmbëdhjetë...

Lubomir Frçkoski: Andov ka rrjedhur nga trutë

Lubomir Frçkoski gjatë një debati televiziv në TV21 ka sqaruar se si ka vendosur të ngre padi ndaj ish kryetarit të Kuvendit,...

Dua Lipa në muzeun “Madame Tussauds” do të krijohet skulptura e saj prej dylli

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes rrjeteve sociale, derisa ka bërë shaka se "trupi i saj i dyfishtë" do...

Kapet shqiptari me 830 kilogram drogë

Policia italiane gjatë një aksioni ka arrestuar një shtetas shqiptar, të cilit i janë gjetur 830 kilogram lëndë narkotike, transmeton MIA....