24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Vdes shkrimtari izraelit Amos Oz

Shkrimtari izraelit, Amos Oz, ka vdekur nga sëmundja e kancerit në moshën 79 vjeçare. Lajmin e ka dhënë vajza e tij, Fania Oz-Salzberger, transmeton Koha.net. “Babai...

Nga BDI – Arritëm të bëhemi bashkë rreth kandidatit konsensual konfirmon Artan Grubi

Artan Grubi nga BDI-ja edhe njëherë ka konfirmuar mbështetjen që subjekti i tij politikë BDI i ofron kandidatit për president Stevo Pendarovski....

Nisma e re në rrjetet sociale çmend maqedonasit!

Nisma e re në rrejtet sociale me titull “Don’t you 20% me” po merr hov ndër shqiptarët e Maqedonisë, por dhe më gjërë. Me mijëra...

Çlirimi nga toka

Sulmet terroriste në Zelandën e Re ndaj besimtarëve myslimanë, ku mbetën të vrarë mbi 50 persona, përbën sulmin më të tmerrshëm dhe famëkeq...

(VIDEO) Glauk Konjufca: Qeveria e ka vjedhur edhe Skenderbeun

Kryetari i grupit parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje! ka shprehur akuza të rënda në drejtim të qeverisë në kuadër të seancës së jashtëzakonshme...