24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Politika mbron grupet kri*minale nga Haraçina, Kondova dhe Gërçeci

Sipas raportit të Iniciativës globale kundër kri*mit të organizuar transnacional, “grupet kryesore kri*minale në Shkup kontrollohen nga shqiptarët etnikë.

Holanda që ka më shumë biçikleta se njerëz – Do t’i paguajë vetëm që...

Qeveria holandeze ka njoftuar se do të investojë 390 milionë dollarë në infrastrukturën e çiklizmit në mënyrë...

Ali Ahmeti në Kërçovë: Koncepti jonë është vullnet i shumicës së qytetarëve

Bashkimi Demokratik për Integrim në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet presidenciale, sot ka mbajtur tubim në Kërçovë, ku kryetari i shtabit...

Zidane rikthehet me buxhet 400 milionë euro – Kush janë yje të ri në...

Zinedine Zidane është kthyer si trajner i Real Madridit, pas më pak se 300 ditësh kur e la këtë post.

Ambasadori O’Connell konfirmon se disa shtete kanë tërhequr njohjet për Kosovën

Ambasadori britanik, Ruairi O’Connell ka deklaruar se disa shtete e kanë tërhequr njohjen e pavarësisë për Kosovën. Këtë fakt O’Connell e ka bërë të...