32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Trump: Dëshironi shërbim nga ushtria jonë? Paguani!

Në një vizitë surprizë të mbajtur në dy baza ushtarake në Irak dhe Gjermani me rastin e Krishtlindjeve, presidenti amerikan Donald Trump ka falendëruar...

Negociatat hapin mundësi të reja për studentët dhe përfshirjen e tyre në proceset evropiane

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, sot prezantoi projektin “Me njohuri evropiane në kryeqytetin evropian” para studentëve të Fakulteteve Ekonomik...

Kush e njohu Ushtrinë e Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ripohuar mbështetjen e tyre për tranzicionin gradual të Forcës së Sigurisë së Kosovës në Forcë me mandat mbrojtës...

Në treg nuk vërehet mungesë e produkteve nga Serbia dhe Bosnja apo ndonjë rritje...

Po bëhen gati katër muaj që kur Qeveria e Kosovës ka vendosur taksën doganore 100 për qind ndaj importeve nga Serbia dhe...

Si do jetë moti gjatë dy ditëve të ardhshme?

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me shi dhe vranësira. Nesër moti do të jetë me shi dhe...