32.9 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

André Rieu vjen në Shkup

Artisti me renome botëror Andre Riu, i njohur si mbret i valcerit bashkohor, më 6 qershor do të mbaj koncert në sallën...

Tragjedi në Etiopi! (FOTO)

Një tragjedi ajrore ndodhi paraditen e sotme në Etiopi, ku avioni “Boeing 737 MAX” që ishte ngritur...

Bezos – National Inquirer, në fokus të medias për përplasjen e tyre

Botuesi i “National Enquirer” tha të premten se do të shqyrtojë pretendimet për shantazh të bëra nga shefi ekzekutiv i kompanisë “Amazon”,...

Daçiqi nuk e pranon se me para ruse po binden shtetet për tërheqjen njohjes...

Ivica Daçiq i ka quajtur të pabaza deklaratat se me mbështetje nga paratë ruse është duke i paguar shtetet që të tërheqin...

Reuters: Banka Qendrore e Turqisë synon rritjen e rezervave valutore

Liria turke arriti në 5 për qind kundrejt dollarit ditën e sotme pasi investitorët vazhduan shqetësimin rreth lëvizjeve të autoriteteve turke për...