24.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Kosnett: Qeveria amerikane i beson Thaçit, gjatë vitit 2019 arrihet marrëveshja me Serbinë

Kosnett ka  konfirmuar se Qeveria e Amerikës mbështet dhe i beson presidentit Thaçi se marrëveshja me Serbinë do të arrihet gjatë...

Të martën përgatituni për të ftohtin polar

Sipas parashikimeve meteorologjikë moti i ngjashëm do të mbajë edhe në ditët në vijim. Nesër dhe të hënën do të kemi reshje...

Albin Kurti: Me qeverisjen e Vetëvendosjes do të lirohet nafta për bujqit dhe do...

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka reaguar lidhur më çmimin e shtrenjtë të naftës, sidomos për bujqit kosovarë. Ai ka thënë se me qeverisjen...

PSE DITA E HËNË ËSHTË E MËRZITSHME?

Është cilësuar si një nga ditët më të bezdisura të javës dhe ky “mit”, nuk do të zhduket asnjëherë për të hënën.  Pasi jemi mësuar...

Çfarë kafe preferoni ekspreso apo turke? Ja dallimi dhe dobia njërës dhe tjetrës

Mijëra njerëz e konsumojnë në mëngjes, pas punës por edhe në mbrëmje. Kafja ka mijëra minerale të ndryshme të cilat ndikojnë në përmirësimin e...