24.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Nëna tregon arsyen pse e braktisi foshnjen në Fushë Tophanë

Policia ka identifikuar nënën e cila e ka braktisur foshnjën e saj në një park në lagjen Fushë Topanë në Shkup.

Komisioni për Antikorrupsion hedhë poshtë ankesat e parashtruara nga VMRO-DPMNE

Komisioni për Parandalimin e Korrupsionit hodhi poshtë shumicën e ankesave të VMRO-DPMNE-së për abuzime të mundshme të zgjedhjeve. Ata vlerësuan se Bashkia...

Ambasadorët e SHBA në Prishtinë e Beograd kërkojnë marrëveshje

Ata i bënë sërish thirrje Prishtinës që të pezullojë taksën 100 për qind ndaj mallrave serbe e boshnjake, por ndërkohë i kërkuan...

Meta shpëton Ditmir Bushatit!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta duket se i ka hapur rrugë riformatimit të qeverisë, duke dekretuar emrat e propozuar për zv.kryeministër dhe...

Arr*estohet në Itali imami shqiptar nga Maqedonia, me urdhër të ministrit

Është arr*estuar në Itali një imam shqiptar nga Maqedonia. Arrestimi i Z.Sadikut, imam shqiptar është bërë me urdhër në ministrit të brendshëm...