24.5 C
Skopje
Saturday, August 17, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale arsyetohet se masa për pagesën për fëmijën...

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale thotë se masa për pagesën për fëmijën e tretë nuk i jep rezultatet në rritjen e...

“Shtrenjtohet fatura” Brexit

Një Brexit pa marrëveshje pritet t’i kushtojë shumë shtrenjtë Britanisë së Madhe. Kjo e fundit pritet të shpenzojë më shumë se 118 milionë euro...

Zaevi takohet me Haradinajn

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka njoftuar Haradinaj në  rrjetin social facebook. Ai ka shkruar se...

Postat e Maqedonisë, AIM dhe ELEM me emra të rinj

Në mbledhjen e sotme qeveritare u shqyrtua dhe u miratua edhe raporti i grupit punues për zbatimin e obligimeve të marrëveshjes përfundimtare...

Ushtria e Kosovës do të ketë buxhet vjetor prej 98 milionë euro, 5 000...

Ushtria e re do të ketë një buxhet vjetor prej 98 milionë eurosh, me 5,000 trupa të armatosur me armë të lehta të këmbësorisë...