22.4 C
Skopje
Sunday, June 16, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Federica Mogherini, flet pas takimit me ekipin shtetëror për dialog

Në një prononcim zyrtar, Mogherini Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropia, ka thënë se ka shfrytëzuar takimin për të kërkuar sërish...

Sa të rrezikshëm janë myslimanët?”- rrëfimi i priftit suedez që po thyen rekorde

Artikulli i Kryetarit të Krahut të Majtë të Unionit të Kishave në Suedi, Stefan Lindquist, të cilën e shkroi në rrjetet sociale në...

Padi penale për taksistët nga Tetova, zënkë për udhëtarë

Sektori i punëve të brendshme Tetovë ka ngritur padi penale ndaj K.M.(55) nga Tetova për shkak të dyshimit që ka kryer vepër penale “lëndime...

Në prag të muajit të Ramazanit, në Turqi inagurohet xhamia më e madhe e...

Turqia ka inauguruar dje xhaminë më të madhe të vendit, e cila ndodhet në një kodër me pamje nga ngushtica e Bosforit...

Nisma e re në rrjetet sociale çmend maqedonasit!

Nisma e re në rrejtet sociale me titull “Don’t you 20% me” po merr hov ndër shqiptarët e Maqedonisë, por dhe më gjërë. Me mijëra...