31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Serbia ka blerë katër aeroplan luftarak

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka thënë se Serbia paraqet kërcënimin kryesor për sigurinë në Ballkan. Në një reagim në profilin e...

Merkel e Moscovici ‘zbarkojnë’ në Athinë – Në fokus Politika dhe problemet e bankave

Ndërsa, mësohet se ky i fundit do të takohet me përfaqësuesit e sistemit të kredive të vendit, si...

Emri “Maqedoni e veriut” akoma pezull!

Marrëveshja mes Maqedonisë dhe Greqisë për zgjidhjen e çështjes së emrit ka hyre në fazën e fundit të zbatimit, sidomos në Maqedoni. Por, reagimet e...

Amnesty International kritikon politikat evropiane të imigracionit

Organizata e të drejtave të njeriut Amnesty International e ka cilësuar si të turpshëm vendimin e disa shteteve evropiane për të...

Putin: Të gatshëm për dialog me SHBA-në

Presidenti rus, Vladimir Putin, me një letër drejtuar presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump në prag të vitit të ri, tha se Moska...