31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Albin Kurti propozon Marrëveshje të Re për Ballkanin Perëndimor

Në Forumin Rajonal të Selanikut që po mbahet këtë fundjavë, po zhvillohen diskutime progresiste për çështje politike e ekonomike të Ballkanit. Mora...

Qeveria e Maqedonisë me web portal për më shumë transparencë

Me propozim të Ministrisë për Shoqëri Informative dhe Administratë, Qeveria në mbledhjen e sotme ka pranuar propozimin për krijimin e një web portali për...

Babë, lermë rehat, kam qenë i zënë! (Video)

Respekti ndaj prindërve është një gjë që kthehet herët apo vonë. Ashtu sic kthehet respekti, ndonjëherë kthehet edhe pakujdesia që mund të tregoni ndaj...

Në Kampionatin Botëror – Katar 2022 do të marrin pjesë 48 përfaqësuese

Në mbledhjen e Këshillit të FIFA në Majami, sot është pranuar propozimi që në Kampionati Botëror në vitin 2022 të marrin pjesë...

Corriere dello Sport: Manxhukiq deri në fund të karrierës në Juventus

Një nga gazetat sportive më prestigjioze italiane "Corriere dello Sport" ka publikuar një lajm në të cilin thuhet se lojtari kroat Mario...