31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Putin: Erdogani më meritori për forcimin e raporteve Rusi-Turqi

Putin gjatë bisedimeve të sotme me kryetarin e Turqisë ka deklaruar se tashmë këto takime po bëhen tradicionale, dhe janë duke rezultuar...

Kompanitë me xhirollogari të bllokuara do t’i shlyejnë obligimet me kompenzime

Kompanitë që kanë të bllokuara llogaritë e transaksioneve do të kenë mundësi të bëjnë pagesat llogarive dhe obligimeve reciproke deri në fund...

Edi Rama pas tragjedisë në Maqedoni: U jemi pranë familjeve dhe gjithë vendit mik

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shprehur ngushëllime pas humbjes së 13 jetëve njerëzish në një aksident në autostradën Shkup-Tetovë.

Ligji i ri për emigrim në Gjermani, rrezikon numrin e popullsisë në Ballkan

Ligji i ri për emigrim, të cilin Gjermania planifikon ta nxjerrë me qëllim për të mbuluar mungesën e fuqisë punëtore të kualifikuar, mund të...

Çështja Veljanoski, çarje më e thellë në mes LSDM-së dhe BDI-së?

Mbrëmë në orët e vona, kryetari i parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, dy minuta pas përfundimit të afatit zyrtar,  ka ndërprerë seancën parlamentare...