31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Zaevi takohet me Haradinajn

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takuar kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka njoftuar Haradinaj në  rrjetin social facebook. Ai ka shkruar se...

BE me rregulla të reja për investimet e huaja

Bashkimi Evropian së shpejti do të ketë një sërë rregullash të reja për të shqyrtuar më mirë investimet direkte që vijnë nga...

A e tërheqin Kim Memetin librat e dashurisë?

Librat, si do ta kujtoje lidhjen tënde me to? Libri në jetën time erdhi si shumëçka që vjen në...

Maqedoni: Shtrenjtohen derivatet e naftës

Benzina do të shtrenjtohet për 2 denarë për litër. Nga mesnata dizeli do të kushtojë më shtrenjtë për 1...

Prindërit rigoroz dhe ndikimi i tyre në sjelljet e fëmijëve

Çfarë efekti kanë sjelljet rigoroze apo autoritare të prindërve ndaj fëmijëve të tyre? Si mund të përkufizohen prindërit autoritar apo rigoroz Prindërit autoritarë quhen ata prindër...