31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Putin qorton Londrën për Brexit-in, respektoni vullnetin e popullit

Presidenti rus, Vladimir Putin, i ka kërkuar kryeministres britanike, Theresa May, të mos u nënshtrohet thirrjeve për një referendum të dytë në lidhje me...

Ali Ahmeti fton në bashkëpunim ndërpartiak

Kryetari i Bashkimit Demokrati për Integrim, Ali Ahmeti, ka ftuar opozitën maqedonase të kyçet në procesin përfundimtar për realizimin e Marrëveshjes së Prespës. ...

Dy shkëmbimet e bujshme që priten të ndodhin në këtë merkato

Mediat britanike raportojnë se transferimi i Alvaro Morata në radhët e Milanit është vetëm çështje orësh. Prej ditësh është përfolur se e ardhmja e...

Haradinaj: Janë sanksione ekonomike ndaj Serbisë ato që kemi bërë sot

Qeveria e Kosovës ka marrë vendim që të vendosë një masë prej 10 % për disa produkteve që importohen nga Serbia. Pas mbledhjes së Qeverisë,...

Lojërat e fatit “ikin” në Kosovë, 19 biznese me pronarë shqiptarë

Bixhozi dhe lojërat e fatit vazhdojnë të frekuentohen mjaft shumë nga qytetarët në thuajse në gjithë botën. Edhe në Kosovë në qindra...