31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Gjenerali amerikan anuloi vizitën shkaku i taksës

Është konfirmuar edhe zyrtarisht raportimi i Periskopit se SHBA ka bërë veçse hapin e parë të ndërprerjes së bashkëpunimit me FSK-në për...

Maduros i ngushtohet rrethi, ultimatum nga udhëheqësit evropianë!

Spanja, Gjermania, Franca dhe Britania e Madhe kanë paralajmëruar presidentin venezuelian Nicolás Maduro se ai duhet të thërrasë zgjedhjet brenda tetë ditësh...

Meta i del në krah studentëve protestues

Në një postim në Facebook, presidenti Ilir Meta shprehu mirënjohjen për të gjithë studentët, të cilët 28 vite më parë vërshuan në rrugët dhe...

BBC shkruan për shqiptarin dhe biznesin e tij -“Lokali ku paraja cash është e...

Bizneset pa para cash mund të jenë më të sigurta dhe më të përshtatshme, por a janë më të popullarizuara me publikun në përgjithësi? Pas...

Haradinaj: Kërkojmë liberalizim, ndërsa hedhim bërllok – marre

Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në pastrimin e deponisë ilegale në rrugën Gjakovë-Deçan. Ai tha se tani e tujte të gjitha ata që hedhin...