31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Pse burrat bien në dashuri me këtë tip gruaje?

Ka një tip gruaje që i bën të gjithë njerëzit të bien në dashuri me të. E vendosur, e pavarur, me një respekt të madh...

Déjà vu, shtyhet seanca parlamentare për nesër

Sot nuk do të mbahet seanca e Kuvendit për ndryshimet kushtetuese. Vazhdimi i seancës është prolonguar disa herë, prandaj është vendosur...

KRYETARI I KOMUNES, ARBEN TARAVARI REAGON PAS VDEKJES SE VAJZES SE RE NGA GOSTIVARI...

Arben Taravari Të nderuar Banorë të Gostivarit, Me pikëllim të thellë e mora lajmin se Xhehja Mexhiti, një vajzë e re nga fshati Zdunjë, ka ndërruar...

Maqedonia si në përralla, fotografi si dëshmi për bukurinë e vendit (FOTO)

Si një botë tjetër, Do të ishte mendimi juaj. A e fsheh Maqedonia vërtet këtë bukuri? Ashtu si një...

Një musliman mund të drejtojë Britaninë e Madhe, dikur refugjat sot ministër i brendshëm

Konservatorët britanikë ndodhen përsëri përballë sfidës për të caktuar liderin dhe kryeministrin e ardhshëm. Kryeministrja e tanishme Theresa May, ka premtuar se...