31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Ish-shefi i shërbimit sekret serb vjen ambasador në Shkup?

Qeveria serbe ka marrë vendim për të emëruar në postin e ambasadorit në Federatën Ruse gazetarin skandaloz dhe deputetin aktual të partisë...

Arrestohet gazetari kontravers Milenko Nedellkovski

Sot pasdite në fermën e vëllait të tij u arrestua gazetari kontrovers Milenko Nedelkovski, i cili aktualisht gjendet në Stacionin Policor të qytetit, ku...

Kush e propozoi Besa Shahini për ministre të Arsimit

Ajo megjithatë thotë se nuk e di cili e propozoi i pari meqë thirrjen e parë e mori nga vetë kryeministri Edi...

Të gjithë aktorët politik të ndihmojnë për sigurimin e shumicës për PSP-në thotë Deskoska

Ministrja e Drejtësisë, Renata Deskoska sot u bëri thirrje të gjithë politikanëve që të ndihmojnë në sigurimin e shumicës për ligjin e...

Profesionet më të paguara në Maqedoninë e Veriut

Sipas të dhënave të Entit Shtetëror të Statistikës (ESHS), paga mesatare në Maqedoni për muajin...