Djali i veteranit të UÇK-së vuan nga leucemia akute. Elvis Naçi merr përsipër kurimin!

Djali i veteranit të UÇK-së vuan nga leucemia akute. Elvis Naçi merr përsipër kurimin! Elvis Naçi ka dëgjuar apelin për ndihmë të veteranit të luftës...

Shqipëri: 75% e të prekurve nga Covid-19 janë shëruar

Shqipëri: 75% e të prekurve nga Covid-19 janë shëruar Në 24 orët të fundit janë testuar 170 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19...

Pikat e karburanteve s’plotësojnë kushtet, eksperti: S’kanë as tualet

Pikat e karburanteve në Shqipëri nuk i plotësojnë kushtet e përcaktuara në VKM-në e vitit 2014. Eksperti Enriko Ceko duke iu referuar kësaj VKM-je...

Lirohet nga detyra drejtori i Tatimeve Elbasan, Bedri Bejtja. Ja kush e zëvendëson

Bedri Bejtja është liruar  nga posti i Drejtorit të Tatimeve në Elbasan. Mësohet se ai është liruar nga detyra për shkak të performancës së ulët...

Autori i vrasjes në Bulqizë: Do të më njohë Arlind Pasha se kush jam...

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me autorin e vrasjes së Arlind Pashës në Bulqizë. Mësohet se autori, Fatjon Keta një vit më parë...

Foto/ Erion Veliaj fotografohet me bashkëshorten tek Kodrat e Liqenit

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj është fotografuar sot bashkë me bashkëshorten e tij Ajolën dhe djalin e tyre Kajan duke shëtitur në Kodrat...

Mitsotakis, mesazh Tiranës për negociatat

“Asnjë hap para nëse nuk respektohet minoriteti” Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis paralajmëron se nuk do të mbështesë hapjen e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë në...

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Latest news