31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Sulmohet gazetari i Top-Channel në Athinë gjatë lidhjes direkte (VIDEO)

Korrespondenti i Top-Channel nga Athina, Artur Bibe sot gjatë raportimin nga protesta e mbajtur në Athinë është sulmuar nga ekstremistët grekë. Ai...

“Medalje për guxim” katër pjesëtarëve shqiptar të ARM-së për aksidentin në Llaskarcë

Gjorge Ivanov u ka dhuruar medalje për guxim katër pjesëtarëve të Armatës të Republikës së Maqedonisë të cilët kontribuuan në ofrimin e...

PORTUGALIA U GODIT NGA URAGANI LESLIE

Një uragan i fuqishëm ka goditur Portugalinë, duke lënë 300,00 mijë shtëpi pa energji elektrike. Uragani Leslie përfshiu vendin me shpejtësi prej 174 kilometra në...

Daçiq takohet me Mike Pompeon

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, po qëndron në Brazil me rastin e inaugurimit të presidentit të ri të...

Filmi më i shikuar në historin e Netflixit!?

Filmi i drejtuar nga Susanne Bier, “Bird Box” me Sandra Bullock ka bërë për vete shumë shikues në mbarë botën. “Bird Box” me Sandra Bullock...