31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Trump letër Zaevit: Do t’ju presim si aleati i 30-të në NATO

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i dërgoi letër kryeministrit Zoran Zaev ku i uron për lidershipin dhe përkushtimin...

Thaçi: Pendarovski nuk është kandidat konsensual, por kandidat i Qeverisë

Stevo Pendarovski nuk është kandidat i përbashkët, as kandidat konsensual në zgjedhjet presidenciale. Ai është kandidat i Qeverisë, ka deklaruar Menduh Thaçi,...

Aksidenti në Laskarcë – mbrëmë ka ndërruar jetë 19 vjeçarja

Vajza që ka ndërruar jetë mbrëmë si pasojë e aksidentit në Llaskarcë, e ka tronditur Maqedoninë, pasi që pas trajtimit disa javor...

Ridvan Bajrami mjeku shqiptar që punoi 27 orë për të shpëtuar njerëz në aksidentin...

Mjeku shqiptar, Ridvan Bajrami është personi i cili për 27 orë rresht ka qenë në vendin e tij të punës duke ndihmuar...

Media austriake: Thaçi nën presionin e Bolton dhe Gjykatës Speciale, përgatitet një tension në...

Prej në kohën kur presidenti Hashim Thaçi ka filluar të mbështesë shkëmbimin e territoreve me Serbinë, verën e kaluar, ka filluar të...