Pas imazhit ku u kapën ‘mat’, Loredana e bën këtë për të dashurin e...

Loredana Zefi dhe Zuna po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Loredana Zefi dhe reperi Zuna mbrëmjen e djeshme janë fotografuar duke kaluar kohën...

Follow us

0FansLike
0FollowersFollow
17,700SubscribersSubscribe

Latest news