31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Komisioni për Antikorrupsion do të kontrollojë pasurinë e presidentit Gjorge Ivanov

Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit sot publikoi se do të kryejë verifikimin e pasurisë të presidentit Gjorge Ivanov.

Partia e Presidentit Erdogan kërkon rivotim në Stamboll

Partia AK e Presidentit turk, Tayyip Erdogan ka paraqitur zyrtarisht kërkesën për anulimin dhe përsëritjen e zgjedhjeve lokale të Stambollit, më shumë...

Zaevi u thotë Kosovës, Serbisë dhe BeH-s merrni mësim nga Marrëveshja e Prespës …

Kur u bëra kryeministër, Maqedonia ishte e grindur me të gjitha pesë fqinjët tona, ndërsa sot tashmë nuk kemi çështje të hapura...

Studentët protestojnë para Parlamentit, përball të gjithë përgjegjësve për katastrofën universitare

Të rinjtë do të kërkojnë plotësimin e 8 kërkesave që i kanë parashtruar qeverisë dhe që janë pranuar në parim nga kryeministri Edi Rama,...

Wesley Clark: Njëzet vjet më parë ndalëm spastrimin etnik në Kosovë

Ish komandanti i lartë i NATO-s, Wesley Clark, i cili drejtoi fushatën e bombardimeve të NATO-s kundër forcave serbe në vitin...