31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Kush është fitues nga lufta tregtare Kosovë – Serbi?

Për shkak të vendimit të qeverisë Kosovare që të vendos taksat 100 për qind të importit të mallrave nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina...

Kongresi amerikan konfirmon edhe me ligj mbështetje për NATO-n

Dhoma e Përfaqësuesve në SHBA ka miratuar me shumicë dërrmuese një projektligj që konfirmon mbështetjen e Kongresit për NATO-n, në mes të...

Meta refuzon emërimin e Gent Cakajt, Rama: Turp! Ndjesë Kosovës

Presidenti Ilir Meta ka refuzuar dekretimin e Gent Cakajt si ministër të Jashtëm. Kreu i shtetit rendit arsyet e kthimit të dekretit...

Masat që Amerika mund të ndërmarr ndaj Kosovës nëse nuk hiqet taksa

Durimit të Amerikës për taksën 100 %, të vendosur nga autoritet kosovare në raport me Serbinë dhe Bosnjen e Hercegovinën – po...

Janë regjistruar 2.943 të sëmurë nga gripi në Maqedoni – A do shpallet situatë...

Gjatë javës së kaluar (prej 11 deri më 17 shkurt), në shtet janë regjistruar 2.943 të sëmurë nga gripi, që është rritje...