31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Zbulohen Mumie në Egjipt, besohen të jenë mbi 2 mijë vjet të vjetra

Zyrtarët thonë se varreza ku janë gjetur këto mumie mund të datojë që nga epoka Ptolemaike, që është më e vjetër sesa...

Moti për ditët e ardhshme në Maqedoni

Moti nesër do të jetë kryesisht me vranësira, ndërsa pasdite pritet që të ketë reshje lokale të shiut, deklarojnë nga Enti Hidrometeorologjik.

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut, sidomos në pjesën perëndimore dhe jugore. Gjithashtu...

Kotzias flet për ikjen e Bushatit: Ishte kundër ndryshimit të kufijve mes Kosovës e...

Ai kritikon në fillim opozitën, “Demokracinë e Re” dhe tonet që përdor në lidhje me Ankaranë e Tiranën, duke theksuar se politika...

Washington Post: Zhbllokohet qeveria amerikane

Presidenti i SHBA-së Donald Trump dhe liderët e Kongresit sot kanë arritur marrëveshje të përkohshme për zhbllokimin e Qeverisë amerikane për...