31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Kush e propozoi Besa Shahini për ministre të Arsimit

Ajo megjithatë thotë se nuk e di cili e propozoi i pari meqë thirrjen e parë e mori nga vetë kryeministri Edi...

Vritet nga RENEA Kostandinos Kaçifa

Në vijim të informacionit të dhënë më parë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Bularat ku shtetasi Kostandinos Kaçifa ka qëlluar me...

Macron propozon “Rilindjen e re Europiane”, nga Schengen, deri te Policia Kufitare

“Ka ardhur koha për një Rilindje të re Europiane”. Kështu shkruan presidenti francez Emmanuel Macron në një letër të hapur drejtuar qytetarëve...

Fushata e egër e diplomacisë serbe, pas Palaut edhe katër shtete tjera do...

FNjë veprim të tillë dje e bëri shteti i Palaut, derisa po vijnë paralajmërimet se njëjtë do të veprojnë së shpejti edhe...

Identifikohen emrat e 14 udhëtarëve që humbën jetën në tragjedin e mbrëmshme

JGazeta KOHA raporton se pjesa më e madhe e vikkttimave janë të rinj, nën 30 vjeç, ndërsa bëhet fjalë për administratorë dhe...