31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Dua Lipa në mesin e albumeve më të shitura

Dua Lipa është artistja femër me albumin më të shitur oër vitin 2018. Ajo ishte e vetmja këngëtare në top 10 albumet më të mira të artistëve vitin e kaluar. Albumi 'Dua Lipa' ndodhet në vendin...

Kush janë këngëtaret më të paguara për 2018?

Katy Perryn është femra më e paguar e vitit 2018 në muzikë sipas Forbes. Katy Perry 34-vjeçare, fitoi 83 milionë dollarë në periudhën qershor 2017 deri në qershor 2018. Beyonce, e cila ishte femra më e paguar e Forbes...

Lexo dhe:

Mickoski: Ekziston mundësia që deputetët e përjashtuar të kthehen në VMRO-DPMNE

Lideri i partisë opozitare të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, në duelin televiziv që po zhvillohet sonte në Kanal 5, midis tij dhe Kryeministrit të...

Vonesat në rifillimin e bisedimeve mund ta destabilizojnë Ballkanin Perendimor

Vonesat në rifillimin e bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë mbi normalizimin e marrëdhënieve mund të destabilizojnë Ballkanin Perendimor i cili ende po...

Athinë, dy shqiptarë qëllohen me breshëri të shtënash

Dy shqiptarë kanë rënë pre e një sulmi me armë zjarri, teksa udhëtonin me makinë në Athinë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele,...

Trump është i interesuar për zgjidhjen e çështjes së Kosovës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, të kryesuara nga presidenti Donald Trump, janë të interesuara për zgjidhjen e çështjes së Kosovës.

Arrestohet një shtetas Kinez në RMV

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se dje gjatë kryerjes së kontrolleve, nga ana e policisë në rajonin e fshatit Llojan...