31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

ME KENË A MOS ME KENË …

(Pse pranvera e sivjetme ta kujton dimnin e acartë të motit 1956...) Dimën 1956... “Sutra...

Daci: Të shfrytëzohet momentumi për bashkimin e Luginës me Kosovën

Sipas tij, e meta më e madhe në ketë proces është mungesa e LDK-së në dialog. Në një intervistë...

Ademi i kundërpërgjigjet Taravarit: Edhe doktori u bë për doktor

Sot në një postim në facebook kryetari i Komunës së Gostivarit Arben Taravari, ka sulmuar ministrin e Arsimit Arbër Ademi, pasi Taravari...

E-Libra për nxënësit alternativë e MASH

Ministria e Arsimit dhe Shkencës edhe pse për disa vjet ka mungesë të librave në lëndët profesionale e ka gjetë alternativën se...

Ekspertët kërkojnë debat cilësor për amendamentet

Javën e ardhshme Kuvendi do të fillojë debatin mbi draft-amendamentet për ndryshimet Kushtetuese. Katër amendamentet e Qeverisë të cilat synojnë ndryshimin e Kushtetutës në...