31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

JERICHO me klip të ri “Ëndërr e Prerë” (VIDEO)

Grupi i mirënjohur shqiptar, Jericho, ka publikuar videoklipin e tyre më të ri në YouTube me titull “Ëndërr e Prerë”. Titulli...

Identifikohen emrat e 14 udhëtarëve që humbën jetën në tragjedin e mbrëmshme

JGazeta KOHA raporton se pjesa më e madhe e vikkttimave janë të rinj, nën 30 vjeç, ndërsa bëhet fjalë për administratorë dhe...

Studimi/ Kush punon më gjatë, ka më pak produktivitet

Duke krahasuar të dhënat nga ekonomitë e konsoliduara të Bashkimit Evropian në 2018, studimi doli në përfundimin se ndërsa punonjësit me kohë...

Philip Kosnett, rreth ndryshimit të kufijve: jemi të interesuar për një marrëveshje të negociuar...

Ambasadori i ri amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, ka folur për marrëveshjen përfundimtare që mund të arrihet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. “Mendoj se disa njerëz...

Hamburg: Kapen dy dilerët shqiptarë

Të martën policia gjermane ka arrestuar dy shqiptarë, njërit prej të cilëve i janë sekuestruar edhe armë në shtëpinë e tij, shkruajnë...