31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Taravari: Në Dibër jemi 40% para BDI-së

Nënkryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Tarvari ka deklaruar se partia e tij sipas sondazheve është duke udhëhequr bindshëm në Dibër. Ai...

Pse burrat bien në dashuri me këtë tip gruaje?

Ka një tip gruaje që i bën të gjithë njerëzit të bien në dashuri me të. E vendosur, e pavarur, me një respekt të madh...

DW: Qeveria e Kosovës e zgjeron taksën për mallrat nga Serbia!

Qeveria e Kosovës ka vendosur që asnjë produkt nga Serbia pavarësisht nëse është markë ndërkombëtare apo serbe, nuk mund të hyjë më në Kosovë...

Përmbysen bursat botërore -A mund të pësojmë dhe një krizë financiare?

Bursat botërore u përmbysën ditën e Enjte, pasi Rezerva Federale në SHBA nuk u tërhoq nga rritja e normave të interesit pavarësisht shenjave se...

Media gjermane: Bukuria e fshehur e Evropës është Shqipëria

Ne bëhemi më të guximshëm! Këtë vit udhëtimi tonë zhvendoset drejt Shqipërisë. Po, vendi i shqipëtarëve. Me gjithë egërsinë, pasurinë e...