31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Pikëllimi për Rinasin, fëmijën viktimë të luftës së Kosovës

Natën e 24 marsit 1999, Lumnije Musaj e kishte vënë për herë të fundit në gjumë në shtratin e vet Rinasin 5 vjeçar,...

Kadri Veseli: Taksa të pezullohet për 120 ditë

“Taksa doganore nuk duhet të hiqet, por ajo duhet të pezullohet për 120 ditë dhe gjatë kësaj periudhe duhet të vihen në...

Sipas ministrit Mançevski, reforma në administratën publike do ketë dhe do jenë serioze

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Damjan Mançevski, në emisionin ‘Studio e hapur’ në TV SHENJA, tha se janë duke punuar...

(VIDEO) S’kanë fund gafat e Sekretarit të Jashtëm britanik: Sllovenia, vasale e Bashkimit Sovjetik

https://www.youtube.com/watch?v=SzKPfdULDC4 Ish-Sekretari i Jashtëm britanik, Jeremy Hunt, në mënyrë jokorrekte është shprehur se Sllovenia ka qenë një...

BERZH do të financojë blerjen e autobusëve me gaz natyror për NTP Shkup

Banka Evropiane për Ripërtëritje dhe Zhvillim (BERZH) sot edhe zyrtarisht ka informuar drejtorët se ka miratuar projektin për financim të blerjes së 35 autobusëve...