31.6 C
Skopje
Sunday, August 25, 2019
Vendi per Reklame

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

VMRO-DPMNE: Të shkojmë në zgjedhje të parakohshme kuvendare

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski në konferencë për shtyp tha se kërkoi shpërbërjen e Kuvendit dhe caktimin e zgjedhjeve të reja kuvendare...

A po zhvillon Apple modemin e tyre 5G?

Që një kohë tani, raportohet se Apple mund të kërkojë të zhvillojë modemet e veta. Për një kompani që duket se dëshrion...

Katica Janeva: Jemi të bindur se Mijallkov nuk do të arratiset

Prokurorja nga PSP-ja, Katica Janeva, në një intervistë për Kanal 5 ka arsyetuar vendimin për heqjen e masës paraburgim për Sasho Mijallkov, Mile...

Talat Xhaferi: Presidenti po e shkel kushtetutën për Ligjin që zyrtarizon gjuhën shqipe

Refuzimi i presidentit maqedonas Gjorge Ivanov për të dekretuar Ligjin që zyrtarizon gjuhën shqipe, që ende nuk botohet në Gazetën Zyrtare të atij vendi,...

Foshnja e parë në Vrajë është shqiptar

Këtë vit në spitalin e Vrajës fëmija i parë i lindur është një foshnje e nacionalitetit shqiptar dhe është vajzë. Foshnja peshon 4 kilogram, ndërsa...