18 C
Skopje
Monday, May 20, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

“Shtrenjtohet fatura” Brexit

Një Brexit pa marrëveshje pritet t’i kushtojë shumë shtrenjtë Britanisë së Madhe. Kjo e fundit pritet të shpenzojë më shumë se 118 milionë euro...

“Kurrë nuk kam shkuar në xhami për lutje dhe e vetmja gjë që me...

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në një intervistë për gazetën Vecernji List, tha se nuk kam lidhje me asnjë fe, e kam thënë dhe...

Arbëreshët nga Argjentina përkujtojnë Betejën e Koshares

Ai (Imzot Aleksandër ) me një grup të arbëreshëve që mbajnë flamurin shqiptar ka përkujtuar 20 vjetorin e Betejës së Koshares.

Mustafa Ademi, një shembull si duhet veprohet ndaj shovinizmit sllav

Gazetari sportiv Mustafa Ademi, me një elegancë madhështore ka bojkotuar tërësisht një lojtarë të përfaqësuese të Maqedonisë në hendboll. Ai gjatë komentimit...

Pijet që pastrojnë mëlçinë ndërsa jeni në gjumë

Mëlçia është një nga organet më të mëdha në organizëm. Ajo ndihmon në eliminimin e mbetjeve të ndryshme nga organizmi dhe përpunimin...