14 C
Skopje
Monday, August 19, 2019
Vendi per Reklame
Home Sporte të Ndryshme

Sporte të Ndryshme

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Tsipras, kryeministri i parë grek që viziton Shkupin

Kryeministri grek Alexis Tsipras më 2 prill të këtij viti pritet të vizitojë Maedoninë Veriore. Kjo është vizita e pare e një...

Ahmeti ‘selam’ Zaevit: S’ka ndërrim të ministrave!

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka theksuar për Klan Maqedoni se ka dëgjuar nga mediat për ndërrimin e disa ministrave nga kabineti qeveritar. Sipas...

Nga 1 maji hyn në fuqi rregull i ri mbi mishin e grirë

Në gjysmë paketimet e produkteve të mishit të grirë, të cilat blihen në markete ose mishtore, nga 1 maji do të duhet...

Dëgjoni reagimin Erolld Musliu pas komenteve të Bujar Osmanit (VIDEO)

Erolld Musliu, drejtori i ri i Agjencisë për Zbulim, ka refuzuar që të komentojë deklaratat e anëtarëve të BDI-së, se janë të...

Picieri shqiptar dhuron spektakël në restorantet e Berlinit

  Ai quhet Rigert Karaj, është nga Tirana dhe prej 25 vitesh jeton në Berlin, në Gjermani, ku ka emigruar nëpërmjet ambasadave, bashkë me nënën...