14 C
Skopje
Monday, August 19, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Serbia nën alarmin e portokallët meteorologjik, priten erëra të fuqishme

Në territorin e Beogradit, Banatit dhe Pomoravlës janë paralajmëruar  erëra të forta duke u dhënë kështu alarmi i verdhë dhe i portokallët...

Grabitësit

Marrina në leksionin e sotëm u nis pak e përgjumur, sa do donte të bënte një dush para mësimit, të mund...

Këmbimi tregtar mes Kosovës e Shqipërisë është rritur më shumë se 70 milionë euro

Sipas të dhënave të marra nga dogana, në vitin 2018, Kosova tregtoi me Shqipërinë me vlerë prej 300,313,511 euro.

Në rajon mbyllen kazinotë, në Maqedonin e Veriut “lulëzojnë”

A do të ndjek edhe Maqedonia shembullin e Kosovës dhe të Shqipërisë për mbylljen e lojërave të fatit, apo vetëm do t’i...

Merkel në Greqi, Athina e rrethuar!

Kancelaria gjermane Angela Merkel do të vizitojë sot Athinën. Ajo bën një lëvizje të fundit për të bindur Athinën që të...