14 C
Skopje
Monday, August 19, 2019
Vendi per Reklame
Home Sporte të Ndryshme

Sporte të Ndryshme

Nuk ka postime për tu shfaqur

Lexo dhe:

Juventusi triumfon në Superkupën e Italisë

‘Bardhezinjët’ mposhtën në finale Milanin me rezultat minimal, mjaftueshëm për ta ngritur trofeun e parë për vitin 2019. Ndeshja...

10 klubet më të mëdha në botë

Real Madrid është zgjedhur nga revista e njohur franceze, “France Football”, si klubi më i madh në botë. Për...

GJERMANIA URDHËRON OPELIN TË TËRHEQ NGA TREGU 73 MIJË VETURA

Autoriteteti i transportit në Gjermani deklaroi të premten se kishte urdhëruar prodhuesin e makinave Opel të të tërheqë 73.000 automjete diezel në mbarë botën,...

Zbardhet telefonata midis Mike Pompeo dhe Ditmir Bushati

Departamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar deklaratë mbi telefonatën me Ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati. Sekretari amerikan i Shtetit, Mike...

Qeveria e Maqedonisë me web portal për më shumë transparencë

Me propozim të Ministrisë për Shoqëri Informative dhe Administratë, Qeveria në mbledhjen e sotme ka pranuar propozimin për krijimin e një web portali për...