25.5 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2019
Vendi per Reklame

Lexo dhe:

Tetovë, ndalohen 3 persona për shfrytëzim seksual të një të miture

Policia e Tetovës sapo ka vënë në pranga 3 persona të dyshuar për shfrytëzim seksual të një të miture. Bëhet fjalë per një 62...

LIVE – Protesta/ Tensionohet situata. Policia thirrje protestuesve: Ndalni veprimet e dhunshme

Së fundi, policia po vijon t’i bëjë apel protestuesve që të heqin dorë nga dhuna, pasi në të kundërt do të ndërhyhet...

Sot në LSDM përfundon konkursi për kandidat për kryetarë të vendit

Sot përfundon konkursi në LSDM për kandidat për kryetarë të shtetit. Kryeministri dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev do të tentojë...

SHBA-ja në vazhdimësi ka apeluar tek udhëheqësia kosovare për pezullimin e taksës 100 për...

SNë një përgjigje dhënë “Zërit” nga Ambasada Amerikane në Prishtinë kanë thënë se SHBA-ja në vazhdimësi ka apeluar tek udhëheqësia kosovare që...

Tentim për grabitjen e 11 vjeçares në Tetovë, policia kap autorët

Policia e Tetovës ka ngritur kallëzime penale ndaj tre personave për tentim rrëmbimi. Bëhet fjalë për tre persona të moshave 17, 19...